?

Log in

No account? Create an account

Попередній допис | Наступний допис

На днях черговий ненависник усього українського тицьнув мене носом у статтю про злочини УПА. Тільки но відкрив - одразу ця хрестоматійна фотографія дітей, буцімто закатованих вояками УПА  у Козові (тоді - Тарнопільського повіту) у 1943 р.Насправді, на фотографії зображено дітей, яких вбила психічно хвора мати-циганка після арешту чоловіка та розгону їхнього табору. Це сталося у ніч з 11 на 12 грудня 1923. На фотографії є дефекти, які приписують "колючому дротові на тільцях дітей"

Пруфлінк (польською)

Ще одна типова підстава - Бандера у нацистській формі.Тільки от не Бандера це зовсім, а такий собі німецький генерал Райнгарт Ґелен (Reinhard Gehlen). Ось він, красеньАле це так, квіточки. Насправді маніпуляції з історією відбуваються постійно, достатньо йти за принципом радянської журналістики - окремі факти правдиві, а от все разом... Та що там історія - на цьому доблесному ресурсі і про сучасність можна таааакого начитатися - ну просто Back in the USSR з його штампами. Наприклад, статейка про Нідерланди. Для цікавості можна повправлятися у виокремленні неправди. Приміром, фраза:

"Власти помогают полиции не отвлекаться от этого архиважного занятия. Недавно, например, они приняли закон о том, что курьеры, провозящие меньше 3 килограммов кокаина, не должны подвергаться аресту! Теперь все везут 2 кг 990 гр… "

А насправді малося на увазі, що дуже вже багато часу займають численні юридичні процедури Нідерландів у такому випадку. Відповідно, якщо у Вас знайшли "2 кг 990 гр" кокаїну, його конфіскують, а Вас першим літаком депортують назад. Правильно це чи ні - інше питання, але відчуйте різницю у змісті висловлювання вище і справжній ситуації.

Comments

( 3 коментарів — Маю що сказати! )
(Deleted comment)
usvityok
Mar. 21st, 2011 12:40 pm (UTC)
1. Приймається
2. Переплутав трохи, приписується Козові. Виправляю.
3. ? З Віталіком вчився разом у магістратурі, а зв'язок який? :)
dfb_budweiser
Mar. 28th, 2011 01:32 pm (UTC)
Тебе, я смотрю, вообще нихуя не докажешь? То есть Бандера национальный герой?
Никогда вас западенцев не понимал...
usvityok
Apr. 15th, 2011 07:10 am (UTC)
Чому ж? Спробуй аргументовано і без матів довести, що ці фотографії - саме те, за що їх видають.

А щодо розуміння - а ти серйозно коли-небудь намагався "западенців" зрозуміти? Чи просто приміряв на них свої стереотипи?
( 3 коментарів — Маю що сказати! )